Lotte Wedel. Lody od E. Wedel

To idealna kompozycja kremowego wnętrza, intensywnej w smaku wedlowskiej czekolady i apetycznych dodatków.

E. Wedel wprowadza do swojej oferty kolejne lody. Już od kwietnia konsumenci będą mogli wybierać między mrożonymi nowościami o smaku czekoladowym, waniliowym, karmelowym i truskawkowym. To jednak nie wszystko – równocześnie powracają lody Ptasie Mleczko w trzech wariantach smakowych: waniliowym oraz dwóch nowych - truskawkowym i czekoladowym.

Wszystkie wedlowskie lody wyróżniają się najwyższej jakości wedlowską czekoladą, masą lodową o pełnym kremowym smaku i starannie dobranymi dodatkami takimi jak czekoladowe dropsy czy kawałki truskawek.

Nowa linia lodów od E. Wedel obejmuje cztery warianty smakowe na patyku oraz w kubeczkach.

Do linii lodów E. Wedel na patyku należą: lody Czekoladowe – w wedlowskiej czekoladzie deserowej z kawałkami migdałów, lody waniliowe – w wedlowskiej czekoladzie mlecznej z kawałkami migdałów, lody karmelowe – w wedlowskiej czekoladzie białej karmelowej ze słonymi karmelizowanymi orzechami, lody truskawkowe – w wedlowskiej czekoladzie białej z kawałkami truskawek, lody Ptasie Mleczko waniliowe - w wedlowskiej czekoladzie deserowej, lody Ptasie Mleczko truskawkowe - w wedlowskiej czekoladzie białej oraz lody Ptasie Mleczko czekoladowe - w wedlowskiej czekoladzie deserowej.

Jeżeli chodzi o kubeczki, linia lodów E. Wedel obejmuje: lody „Obłędna Czekolada” z wedlowską czekoladą deserową, lody „Kusząca Wanilia” z wedlowską czekoladą mleczną, lody „Chrupki Karmel” z wedlowską czekoladą białą karmelową oraz lody „Rajska Truskawka” z wedlowską czekoladą białą.

Joanna Hamdan 13690 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.