Avenida Poznań zadba o zdrowie

Tym razem w ramach akcji "Skonsultuj z Farmaceutą - nadciśnienie".

Każdy, kto 23 marca w godzinach 10:00-19:00 odwiedzi poznańskie centrum będzie mógł wykonać bezpłatne badania profilaktyczne i skorzystać z konsultacji specjalistów.

- To już kolejna akcja społeczna, w którą nasze Centrum jest zaangażowane. Tym razem wspólnie ze studentami kierunków medycznych staramy się zwiększyć świadomość społeczeństwa w zakresie opieki, prewencji i edukacji na temat chorób, z którymi zmaga się coraz więcej ludzi – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Wszyscy chętni, którzy odwiedzą poznańskie centrum w dniu wydarzenia, będą mogli bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, stężenie glukozy we krwi, wykonać analizę składu ciała oraz zasięgnąć porad dietetycznych.

Dodatkowo w czasie akcji osoby pełnoletnie będą mogły dołączyć do bazy dawców szpiku Fundacji DKMS. W trakcie wydarzenie nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – w specjalnej strefie dzieci będą mogły m.in. zrobić swoją własną maść.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji - oddział Poznań we współpracy z Studenckim Kołem Naukowym Dietetyki Klinicznej działającym przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Fundacją DKMS.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.