Punkt adopcji roślin w Galerii Łomianki

Można do niego oddać niechciany kwiat, bądź stworzyć nowy dom.

Często pod wpływem emocji kupujemy kwiaty doniczkowe do różnych pomieszczeń w naszym domu, nie zdając sobie sprawy, jakie są ich potrzeby. Czasem bywa też, że przeprowadzka lub nadmierny rozrost rośliny, sprawia, że mimo szczerych chęci nie możemy dłużej się nią opiekować.

Dzięki podwarszawskiej galerii każdy może działać w duchu „zero waste”, przynosząc kwiat do punktu adopcji, gdzie z pewnością odnajdzie on nowego właściciela.

- Szukamy domu dla Juki, Aloska, czy Beci… Tym razem mowa nie o bezdomnych zwierzakach, ale roślinach, które również potrzebują opieki, a czasem niedługo po zakupie stają się niechciane. Jesteśmy galerią przyjazną zieleni i naturze, dlatego idea zero waste jest nam niezwykle bliska. Szukamy wciąż nowych koncepcji działań, które mogłyby ją realizować na co dzień – nie tylko w ramach pojedynczych eventów czy akcji PR. Zamiast wynoszenia niechcianych roślin na śmietnik, proponujemy klientom skorzystanie z naszego punktu adopcji, który na stałe zagościł w Galerii Łomianki - mówi Dagmara Michalec, marketing manager.

Punkt adopcji roślin znajduje się w Galerii Łomianki na terenie Współdzielni.

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20:00.

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.