Oscarowe hity w Biedronce

W sklepach sieci właśnie pojawiły się wybitne filmowe tytuły na DVD w cenie 19,99 zł.

– Od 18 marca nasza sieć wprowadza do sprzedaży 28 nowych tytułów filmowych. Znajdują się wśród nich obrazy wielokrotnie nagradzane, wysoko cenione przez krytyków, ale jest tu też miejsce na dobre, rozrywkowe kino. Filmy zostały wyselekcjonowane tak, by w nowej ofercie filmowej Biedronki coś dla siebie znalazł każdy członek rodziny: są tu i bajki dla najmłodszych, i przejmujące dramaty dla wymagającego widza, i wysokobudżetowe hollywoodzkie kino – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę filmową w Jeronimo Martins Polska.

Na kinomaniaków czeka m.in.: „Bohemian Rhapsody”, „Zimna Wojna”, nowa wersja „Blade Runnera” czy „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”.

Wśród filmów proponowanych dla najmłodszych widzów jest m.in.: „Między nami wampirami” czy dostępny jedynie w Biedronce „Klakson i spółka”.

Dorosłych może zainteresować nowa część serii „Mission: Impossible”: „Fallout" z Tomem Cruisem, baśniowy „Kształt wody” czy „Ostatnia rodzina”.

Natomiast dla całej rodziny sieć przygotowała takie filmy jak: „Alfa” i „Robin Hood: Początek”. Te pozycje dostępne są w cenie 29,99 zł.

Oferta ważna jest do 31 marca lub do wyczerpania zapasów.

Oferta filmowa w Biedronce cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W samym 2018 roku sieć sprzedała ponad 1 milion egzemplarzy filmów na DVD. Najpopularniejszym tytułem ub.r. w Biedronce okazał się polski film „Listy do M. 3”, na podium znalazły się również – odpowiednio „Nowe Oblicze Greya” oraz „Ciemniejsza Strona Greya”. 

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.