Rossmann z 3. edycją programu "Pomagamy jak umiemy"

Od 2 stycznia klubowicze sieci zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.

Pracownicy Rossmanna ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska.

Aby to zrobić wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL. W zamian zostaną mu naliczone punkty. Odłożona zostanie także "cegiełka" dla wspieranej organizacji.

Ponadto 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy udostępniona została lista wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji "Pomagamy jak umiemy".

Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać "swoją" organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Gromadzenie punktów zakończy się 31 października.

W ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie – w postaci produktów dostępnych w sklepach sieci o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.