Więcej pieczywa od Bartkowskich

Do grona najemców toruńskiego centrum handlowego Bielany dołączyła właśnie znana lokalna sieć piekarni rzemieślniczych.

Właściciel CH Bielawy właśnie podpisał umowę najmu z piekarnią-cukiernią Bartkowscy, marką doskonale znaną torunianom. Lokal będzie liczył powierzchnię 58,60 mkw.

W ofercie piekarni znajdują się m.in. chleby żytnie na zakwasie, pszenne, razowe, pełnoziarniste, z dodatkiem pszenicy purpurowej, orkiszu, ciemne słodowe czy dyniowe. Bułki i inne wyroby cukiernicze.

Piekarnia ma również szeroką ofertę śniadaniową oraz lunchową, spośród której klienci będą mogli wybrać kanapki śniadaniowe przygotowywane na miejscu, sałatki, słone przekąski, np. mini pizze czy inne sezonowe propozycje. Nie zabraknie też całorocznych lodów „doppio” dotychczas dostępnych tylko sezonowo. Dopełnieniem asortymentu są kawy i inne napoje gorące.

W CH Bielawy są już m.in.: cukiernia Sowa, sklep Czas na Herbatę, a także restauracje KFC, Sajgon, Smak&Wag oraz stoiska: Pierniki Toruńskie oraz Smaki Podlasia. Operatorem spożywczym jest Carrefour.

- Stawiamy nie tylko na międzynarodowe brandy, ale również polskie, lokalne marki, które mają swoją historię i tradycję. Znaczna część naszych klientów to rodziny, dla których świeże pieczywo i wypieki są stałym punktem na liście codziennych zakupów - mówi Joanna Bieniek, leasing manager w Newbridge Poland, właściciela CH Bielawy.

Piekarnio-cukiernia Bartkowscy to rodzinna firma z historią sięgającą 1927 r. Ta lokalna sieć piekarni ma swoją siedzibę w Toruniu, w całym mieście oraz okolicach jest właścicielem 18 sklepów.

 

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.