Foods by Ann partnerem Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych

W ramach współpracy marka zdrowej żywności przygotowała specjalne pakiety dla reprezentantów Polski i sztabu szkoleniowego.

Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są największym tegorocznym wydarzeniem sportowym na świecie i największą sportową imprezą w historii Bliskiego Wschodu.

Podczas zmagań, Polskę reprezentować będzie 64 zawodników, którzy przez 7 dni startować będą w 17 dyscyplinach olimpijskich. Olimpijczyków w Abu Dhabi wspierać będzie sztab szkoleniowy liczący 26 osób.

W gronie partnerów Reprezentacji Polski pojawiła się marka Foods by Ann. W jadłospisie sportowców i sztabu szkoleniowego znajdą się batony energetyczne, musli oraz naturalny napój energetyczny Natural Energy Drink. Nowe partnerstwo jest okazją dla sportowców do zapoznania się z asortymentem Foods by Ann, który wspomoże ich zbilansowaną dietę.

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 r. Jej misją jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz tworzenie produktów, które udowodnią, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniem. Artykuły spożywcze marki Foods by Ann to synonim najwyższej jakości, a ich podstawą są pieczołowicie dobrane składniki i surowce, dzięki czemu odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom.

Joanna Hamdan 13690 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.