Hulajnogi w Warszawie

W drugim kwartale br. operator udostępni do wypożyczenia hulajnogi, które na początek pojawią się w Warszawie.

Usługa CityBee zadebiutowała w Polsce prawie pół roku temu i jest dostępna na terenie 10 aglomeracji, gdzie do dyspozycji wynajmujących czeka 150 aut dostawczych – fiatów Ducato i volkswagenów Crafter.
 
Kojarzona głównie z carsharingiem firma idzie o krok dalej i staje się marką, która dostarcza kompleksowe usługi współdzielonej mobilności. W tym celu w najbliższych tygodniach umożliwi wypożyczenie elektrycznych hulajnóg. W Polsce pierwszym miastem, w którym pojawi się ta nowa usługa, będzie Warszawa.
 
Zanim elektryczne hulajnogi CityBee pojawią się w Polsce zadebiutują w Wilnie (Litwa). Kolejnym miastem po Warszawie, w którym CityBee udostępni ten środek transportu będzie Madryt. Wypożyczenie e-hulanogi będzie bardzo proste i odbywać się będzie za pomocą tej samej intuicyjnej aplikacji, dzięki której można korzystać z dostawczaków, dostępnej zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.
 
Poza granicami Polski, CityBee oprówcz samochodów dostawczych na minuty oferuje również możliwość wypożyczenia samochodów osobowych i rowerów, które są dostępne m.in. na Litwie. 
 
Joanna Hamdan 13690 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.