Kaufland zaprasza na Dni Kariery 2019

Sieć Kaufland po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów uczelni na Dni Kariery AIESEC, które odbędą się w największych miastach w Polsce. Podczas spotkań uczestnicy będą mogli porozmawiać z ekspertami znającymi branżę handlową od podszewki.

Kaufland jest głównym partnerem Dni Kariery – wydarzenia organizowanego przez AIESEC, jedną z największych międzynarodowych organizacji studenckich. W tym roku targi pracy, praktyk i staży studenckich zaplanowano w dziewięciu miastach w całej Polsce, w tym w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach czy Poznaniu.

- Dni Kariery cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników już od wielu lat. To doskonała okazja do tego, aby zaplanować swoją ścieżkę kariery i postawić pierwsze kroki w życiu zawodowym – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland. - Niezmiernie cieszy nas fakt, iż coraz więcej młodych talentów planuje związać swoją przyszłość z branżą handlową. Podczas pierwszego tegorocznego spotkania w Łodzi nasze stoisko odwiedziło blisko 500 kandydatów zainteresowanych rozwojem w sieci Kaufland – wylicza.

Ogólnopolskie targi Dni Kariery są okazją zarówno dla przyszłych pracowników, jak i pracodawców, którzy mają sposobność poznać wzajemne oczekiwania i możliwości współpracy. Na stoisku sieci Kaufland studenci i absolwenci uczelni mają szansę m.in. porozmawiać ze specjalistami, którzy na co dzień działają w branży handlowej i dowiedzieć się, jak wyglądała ich początkowa kariera, poznać ich doświadczenie, a także specyfikę samego handlu.

- Nasza sieć to dynamicznie rozwijający się pracodawca na polskim rynku. Oferujemy nie tylko pracę w sprzedaży, ale także w obszarach takich jak logistyka, sprzedaż, nieruchomości, finanse, księgowość, IT, zakup, marketing, a także HR – wymienia Małgorzata Ławnik. - Na Dniach Kariery poszukujemy talentów – młodych, energicznych i otwartych ludzi, którzy chcą się rozwijać razem z nami. W ubiegłych latach uzyskaliśmy setki aplikacji, z czego kilkadziesiąt osób dołączyło do naszego zespołu – dodaje.

Oprócz tradycyjnego stoiska, Kaufland jako główny partner wydarzenia, przygotował także strefę relaksu. Goście mogą w niej odpocząć, poczęstować się świeżymi owocami, wziąć udział w różnych konkursach, a także porozmawiać z rekruterem w swobodnej atmosferze.

Dni Kariery AIESEC 2019 – terminy wydarzeń:

  •  Warszawa – 12-13 marca – Szkoła Główna Handlowa
  • Gdańsk – 14 marca – Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

  • Lublin – 19 marca – Lubelskie Centrum Konferencyjne

  • Toruń – 21 marca – Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

  • Kraków – 26 marca – Pawilon Sportowo-Dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

  • Wrocław – 28 marca – Wrocławskie Centrum Kongresowe

  • Katowice – 2 kwietnia – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

  • Poznań – 4 kwietnia – Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala nr 6

Targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery odbywają się w godzinach 9-16.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.