Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Inspirowane klasycznym, rosyjskim rzemiosłem

Limitowane edycje marki Russian Standard już w sprzedaży.

Po ubiegłorocznym wprowadzeniu podstawowego wariantu do oficjalnej sprzedaży na polskim rynku, teraz na sklepowych półkach pojawią się dwie limitowane edycje wódki Russian Standard, inspirowane klasycznym, rosyjskim rzemiosłem XIX wieku.

Pierwsza z limitowanych edycji marki to Russian Standard Cloisonné Edition. Opakowanie tej wódki zostało zainspirowane techniką zdobienia Cloisonné, cenioną na dworze carów rosyjskich w Sankt Petersburgu. Polega ona na tworzeniu wzorów z drobnych, metalowych elementów. Powstałe w ten sposób wolne przestrzenie wypełniane były emalią i kamieniami szlachetnymi. Ta technika była wykorzystywana głównie do tworzenia biżuterii i dekorowania drobnych przedmiotów codziennego użytku. Wiele jaj Fabergé, stworzonych dla rosyjskiej rodziny carskiej, zostało wykonanych z użyciem misternie nakładanej emalii i właśnie one stały się inspiracją dla tej edycji wódki Russian Standard.

Druga z limitowanych edycji, Russian Standard Lyubavin Edition, inspirowana jest pracami oficjalnego jubilera rosyjskiego dworu carskiego. Pracownia Lyubavina, która znajdowała się w Sankt Petersburgu, słynęła z łączenia barokowego stylu z art nouveau i elementami starorosyjskiego folkloru. Sam carski jubiler współpracował z pracownią złotniczą Fabergé i uznawany jest za jednego z czołowych artystów złotego wieku emalierstwa rosyjskiego. Bogactwo jego prac przejawia się w misternie malowanych złotych ornamentach, których odzwierciedleniem jest właśnie butelka Russian Standard Lyubavin Edition.

- Wprowadzenie limitowanych edycji wódki Russian Standard na polski rynek to kolejny element naszej strategii. Chcemy budować wśród konsumentów świadomość ekskluzywnego charakteru tej marki rosyjskiej wódki numer jeden, a dwie wyjątkowe edycje w bogato zdobionych opakowaniach są jego idealnym podkreśleniem – mówi Karolina Wróblewska, brand manager Russian Standard.

Russian Standard to rosyjska wódka o łagodnym, naturalnym smaku. Stworzona w Sankt Petersburgu na bazie receptury opracowanej przez chemika Dmitrija Mendelejewa w 1894 roku, łączy w sobie składniki najwyższej jakości. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, dziesiątki etapów destylacji spirytusu i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównaną czystość i unikalny smak Russian Standard.

Wprowadzenie do sprzedaży limitowanych edycji wódki Russian Standard wspierane będzie materiałami POS oraz działaniami PR i w kanale prasy handlowej. Russian Standard Cloisonne Edition i Russian Standard Lyubavin Edition dostępne będą na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego od kwietnia w butelkach o pojemności 700 ml. Rekomendowana cena nowości to 39,99 zł.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.