Sprawdź, gdzie pomogą ci rozliczyć PIT

W sobotę, 16 marca w kilku centrach handlowych pojawią się specjalne stanowiska, gdzie będzie można sprawdzić, poprawić, zaakceptować i wysłać roczne zeznanie podatkowe.

Swój PIT będą mogli rozliczyć z pomocą specjalistów mieszkańcy Śląska w Silesia City Center w Katowicach. Bielska-Białej w Galerii Sfera (w foyer II), Poznania w Avenidzie (na poziomie II przy salonie CCC) i Gniezna w Galerii Gniezno.

Wszystko 16 marca w sobotę w godzinach 12:00-20:00. Pomocy w rozliczeniu udzielą pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej.

Podatnik samodzielnie wybierze, czy chce skorzystać z Twojego e-PIT-a sporządzonego przez administrację skarbową, czy też samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe.

Osoby, które mają zamiar skorzystać z usługi "Twój e-PIT" powinny przygotować następujące dane: PESEL (albo: NIP i datę urodzenia), kwotę przychodu z zeznania za rok 2017, kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za rok 2018 oraz kwotę nadpłaty/podatku do zapłaty z deklaracji za rok 2017.

Udział w akcjach jest bezpłatny.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.