Aekyung Industry. Kerasys Salon Care

Profesjonalny system regeneracji włosów - jak po wizycie w salonie.

Linia koreańskich szamponów i odżywek do włosów Kerasys Salon Care to kosmetyki przeznaczone do stosowania w warunkach domowych, a zawarty w nich 3-stopniowy system odbudowy struktury włosów sprawia, że nawet suche i zniszczone włosy łatwo się rozczesują i odzyskują zdrowy i piękny wygląd.

Stosowanie w domowych warunkach profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych Kerasys Salon Care ochroni włosy przed zniszczeniem oraz pozwoli zachować ich zdrowy wygląd między kolejnymi wizytami w salonie fryzjerskim.

W skład linii wchodzą szampony i odżywki o silnie regenerujących formułach, które swoją skuteczność zawdzięczają bogactwu składników pochodzenia naturalnego oraz specjalnie opracowanej technologii, która nadaje kosmetykom moc odżywczej ampułki. 3-stopniowy system odbudowy włosów zapewniają : ekstrakt z nasion moringa, który naprawia uszkodzenia i wzmacnia strukturę włosów; odpowiednio dobrane serum pochodzenia roślinnego – chroni i odżywia włosy oraz Hair Ampoule Technology – zaawansowana formuła oparta na działaniu ampułki, pozwala składnikom aktywnym wnikać głęboko do wnętrza włosów.

Kosmetyki dostępne są w sieciach: Super Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Drogerie Jasmin, Drogerie Koliber, carrefour.pl, empik.pl, makeup.pl, superkoszyk.pl, asiacare.eu oraz na www.kerasys.pl.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.