Drogerie Natura w Jankach i Rembertowie

Dzięki nowym otwarciom obecnie sieć liczy już prawie 300 placówek.

8 marca sieć Natura otworzyła kolejne dwie drogerie w podwarszawskich Jankach i Rembertowie. Placówka w Jankach mieści się przy ul. Mszczonowskiej 3 (CH Janki) i obejmuje powierzchnię 112 mkw. Natomiast drogeria Natura w Rembertowie została otwarta przy Al. Antoniego Chruściela 31 i zajmuje 133 mkw.

W nowych placówkach klienci mają dostęp do oferty produktów z różnych kategorii, w tym kosmetyków naturalnych i wegańskich, a także akcesoriów i chemii domowej. Na miejscu można założyć kartę członkowską programu lojalnościowego Klub Natura, który umożliwia dostęp do rabatów, konkursów i okazji cenowych przez cały rok.

Nowa placówka w Rembertowie to 16 drogeria Natura w Warszawie, jest ona drogerią w modelu agencyjnym. Placówka w Jankach jest drogerią własną.

Sieć stale rozwija swoją ofertę drogerii stacjonarnych i otwiera nowe lokalizacje na terenie całego kraju. Obecnie liczy już prawie 300 placówek.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.