Uber Eats zawitał do Łodzi

Mieszkańcy miasta od 11 marca mogą zamawiać dania z ponad 70 lokalnych restauracji.

Obszar objęty dostawą wynosi 44 mkw., a średni czas dostawy to około 32 minuty. Łódź jest już siódmym miastem w Polsce, w którym można korzystać z rozwiązania Uber Eats.

Z tej okazji specjalnie dla mieszkańców Łodzi firma przygotowała kod promocyjny, dzięki któremu pierwsze 3 dostawy nowi użytkownicy tej aplikacji otrzymają zupełnie za darmo: EATSLODZ Kod ważny jest przez miesiąc od momentu wpisania go w aplikacji.

Aby móc skorzystać z oferty Uber Eats w Łodzi, należy pobrać aplikację na smartfona. Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą ją w sklepie Google Play. Z kolei posiadacze smartfonów Apple z systemem iOS pobiorą ją ze sklepu App Store. Następnie, po uruchomieniu aplikacji, w zakładce „Promocje” łodzianie korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny EATSLODZ i cieszyć się darmową dostawą, wybierając dania spośród kilkudziesięciu dostępnych w usłudze restauracji.

Na liście łódzkich restauracji, z których można zamawiać jedzenie za pośrednictwem platformy Uber Eats, są zarówno te serwujące specjały kuchni polskiej, jak również włoskiej, amerykańskiej czy tajskiej. Aktualnie z platformy korzysta ponad 70 restauracji, ale ich lista będzie się sukcesywnie powiększać, a firma rozmawia z kolejnymi lokalami.

Obecnie Uber Eats działa już w 7 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie i Łodzi. Dzięki rosnącej popularności aplikacji nad Wisłą, Polska szybko stała się jednym z największych rynków dla tej usługi w całej Europie. Tylko w ciągu pierwszego miesiąca działalności Uber Eats na naszym rynku, aplikację na swoje smartfony pobrało ponad 50 tys. użytkowników.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.