"Czas na zabawę"

Pod takim hasłem Varta Consumer Batteries po raz kolejny zaprasza do udziału w swojej akcji.

Akcja "Czas na zabawę" została oparta na prostych i przejrzystych zasadach. Wystarczy w czasie jej trwania (1 marca-31 lipca) zakupić dwa wybrane opakowania baterii Varta: Longlife Power AA, Longlife Power AAA lub specjalistyczne CR 2032.

Paragon należy zachować, a następnie zarejestrować zakup na stronie akcji www.czas-na-zabawe.pl.

Następnym krokiem jest wykonanie zadania konkursowego. Aby zdobyć serce jury, należy przygotować zdjęcie bądź film, które pokażą, jak dobrze można bawić się w trakcie wakacji. Liczy się kreatywność oraz dobra zabawa. Wszystkie prace trafią do konkursowej galerii na stronie akcji, która będzie stanowić bazę rozmaitych, wakacyjnych inspiracji.

Biorąc udział w konkursie, można wygrać jedną z trzech nagród pieniężnych o wartości 5000 zł. Każdy uczestnik, który zakupi dwa opakowania baterii biorących udział w akcji, otrzyma nagrodę gwarantowaną: voucher o wartości 100 zł do wykorzystania u partnera akcji – Travel by Inspire. Dzięki voucherowi i ofercie Travel by Inspire planowanie idealnego wyjazdu obędzie się bez przeszkód. Na wszystkich podróżników czekają bowiem bilety lotnicze WizzAir czy LOT w pakiecie z pobytem w hotelach, hotele znanych sieci tj. Holiday Inn, Ibis czy Sofitel, najpopularniejsze atrakcje turystyczne oraz wiele, wiele innych.

Akcja promocyjna stanowi wsparcie kampanii wizerunkowej marki. Varta Consumer Polska, zmieniła bowiem w maju 2018 roku swoje hasło przewodnie na "Varta – In service for you".

Szczegóły na www.czas-na-zabawe.pl.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.