Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Bogdan Gałązka ekspertem wódki Orkisz

Marka rozpoczyna współpracę z najlepszym szefem kuchni tradycyjnej w Polsce, ekspertem kulinarnym, właścicielem restauracji na Zamku w Malborku.

Działania z ambasadorem zostały zaplanowane na II kwartał i obejmą aktywności PR.

Bogdan Gałązka absolwent Culinary Academy of New York, od 8 lat prowadzi Gothic Cafe and Restaurant na Zamku w Malborku.
 
Laureat konkursu Gault and Millau w kategorii najlepszy szef kuchni tradycyjnej, storyteller,  poszukiwacz nowych inspiracji i smaków.
 
Jego pasja do gotowania, szacunek dla lokalnych produktów oraz wielowiekowej tradycji zaowocowały trzema książkami kucharskimi. Od lat inspiruje się kuchnią historyczną i rekonstruuje potrawy z czasów średniowiecza.
 
Podobne wartości wyznaje marka Orkisz. Najwyższa jakość, wyrafinowany smak i królewski charakter to świat, do jakiego zaprasza konsumentów.
 
Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.