Poczta Polska szuka 600 nowych pracowników

Część z nich to pracownicy sezonowi, część etatowi.

W ramach sezonowej rekrutacji Poczta Polska szuka osób, które mogą rozpocząć pracę jeszcze w marcu lub najpóźniej w kwietniu, czyli w miesiącach wzrostu zakupów internetowych wynikających z sezonu wiosennego (wymiana garderoby), jak i świętami wielkanocnymi.

W przypadku aplikujących na umowy zlecenia nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy. Tę sezonową ofertę Poczta kieruje przede wszystkim do poszukujących dodatkowego źródła dochodu, które cenią sobie elastyczne godziny pracy. A Poczta oferuje różnorodne tryby zmianowe – w tym popołudniami oraz w nocy.

Stawki godzinowe, w zależności od lokalizacji wahają się w przedziałach: od 14,70 zł brutto do 25 zł brutto w przypadku zatrudnienia w sortowni oraz od 16 zł brutto do 22 zł brutto dla kierowców.

Poczta Polska oferuje również pracę na etat. Poszukiwani są kandydaci na  listonoszy, pracowników sortowni (odpowiedzialnych za segregowanie i rozdzielanie paczek i listów), a także kierowcy pojazdów do 3,5 t oraz pojazdów pow. 3,5 t. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej firmy.