Dzień Kobiet z Klifem

Sztuka, konkursy, warsztaty i porady oraz stylizacje Piotra Sałaty to atrakcje, które gdyńskie centrum handlowe przygotowało dla pań z okazji ich święta.

8 marca, na ulice Gdyni i Sopotu wyjedzie Klif Cadillac Eldorado, kierowany przez eleganckich gentlemanów, którzy spotkanym paniom złożą życzenia i wręczą kwiaty, zachęcając do udziału w sobotnich atrakcjach w Galerii Klif.

Natomiast 9 marca w centrum handlowym pojawią się strefy kobiet. Nie zabraknie także porad, warsztatów, prezentów, voucherów i zniżek.

W strefie mody będzie można  skorzystać z bezpłatnych konsultacji stylisty gwiazd, Piotra Sałaty. Nagrodą w konkursie na gwiazdorską stylizację są modowe zakupy o wartości 3000 zł. Szczegóły zapisów do udziału w konkursie przedstawione są na facebookowym profilu Galerii Klif Konkurs "Gwiazdorska stylizacja z Piotrem Sałatą”.

Z kolei strefa urody i zdrowia zaoferuje nieodpłatne wykonanie makijażu, dermokonsultacje i porady żywieniowe.

Natomiast w strefie relaksu na panie czekać będzie kawa serwowana gratis, prasa i warsztaty florystyczne.

Panie będą miały też szansę na własny, przygotowany przez artystę portret. Będzie je tworzył Jacek Juriewicz, w strefie sztuki godzinach 12:00-14:00 i 14:30-16:30.

Święto kobiecości w Klifie uświetni wystawa malarstwa Jacka Juriewicza - "Kobieta. Spojrzenia i pragnienia".

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.