RTV Euro AGD na You Tubie

Z początkiem marca RTV Euro AGD uruchomiło na YouTube kanał poradnikowy dla klientów pt. "Jak mogę pomóc?"

Na rynku jest bardzo wiele modeli sprzętu elektronicznego i AGD, często nie wiadomo, jaki wybrać i na co należy zwrócić uwagę, aby finalny zakup był satysfakcjonujący.

Wielu klientów przed zakupem szuka informacji w internecie, ale nie zawsze te informacje są przejrzyste. Kanał „JAK mogę pomóc?” ma wspierać klientów w dokonaniu najlepszego wyboru spośród wielu urządzeń dostępnych na rynku i przybliża najnowsze rozwiązania technologiczne – a wszystko, jak zapewnia sieć, w formie przyjaznej i zrozumiałej dla każdego.

– Technologia zmienia się bardzo szybko, trudno śledzić wszystkie nowości, ich funkcjonalność i być na bieżąco z fachową terminologią - Grzegorz Wachowicz, dyrektor ds. handlu i marketingu w RTV Euro AGD. - Stąd pomysł kanału poradnikowego, w którym będziemy opowiadać o zawiłościach technicznych merytorycznie, ale zrozumiale. Poprzez kanał „JAK mogę pomóc?” chcemy podzielić się swoją ekspercką wiedzą z konsumentami. Zależy nam, aby dzięki niemu otrzymali realne wsparcie przy wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu i dowiedzieli się, jak o niego dbać, aby służył im na długo. Wybraliśmy YouTube, bo forma wideo doskonale sprawdza się w tworzeniu treści poradnikowych – dodaje Grzegorz Wachowicz.

W „JAK mogę pomóc?” będzie mowa nie tylko o samych urządzeniach, stosowanych oznaczeniach i parametrach technicznych, ale i o właściwej konserwacji sprzętu oraz odpowiedniej eksploatacji. Każdy odcinek poświęcony będzie innemu rodzajowi sprzętu, na początek prowadzący przyjrzą się ekspresom do kawy.

Nowe odcinki będą emitowane w każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00. Kanał dostępny jest pod adresem https://www.youtube.com/jakmogepomoc