Lidl zachęca do wymiany garderoby

Od czwartku 7 marca w ofercie Lidla są jeansowe ubrania, a od soboty lekkie obuwie dla całej rodziny.

Buty Air&Fresh to nowość, która pojawi się w Lidlach w sobotę 9 marca. Linia obuwia została przygotowana tak, aby zapewnić jak największą wygodę – podeszwa butów oraz specjalne technologie zapewniają optymalną cyrkulację powietrza dzięki specjalnej perforacji i membranie. A z kolei wysoka wentylacja gwarantuje uczucie suchości i komfortu, a przez podeszwę nie wnika woda ani inne zanieczyszczenia. W ofercie znajdą się głównie sportowe wzory, chociaż nie zabraknie też klasycznych opcji, którymi łatwo przełamać elegancki look w mniej formalną stylizację.

Jak zapewnia operator sklepów, w koszach sprzedażowych znajdzie się bardzo duży wybór wzorów oraz rozmiarów – dla dzieci, nastolatków jak i dorosłych, co ma sprawić, że każdy członek rodziny powinien znaleźć coś dla siebie.

Oprócz wygodnego obuwia w sklepach Lidla od czwartku 7 marca jest już szeroka oferta jeansowych ubrań. W ofercie znajdą się spodnie rurki, ponadczasowe kurtki marki Esmara, jeansowe joggey (w wersji damski oraz męskiej). Wśród jeansów panie znajdą m.in. spodnie z wysoką talią, z czarnym lub kolorowym lampasem, wąskimi nogawkami oraz te dające efekt „push-up”. Tkaniny wykorzystane do produkcji ubrań zostały mają wiele certyfikatów, takie jak OEKO-TEX Standard 100 oznaczający brak substancji szkodliwych oraz Tested Quality przyznawany przez Hohenstein Institue.

 

Katarzyna Pierzchała 5104 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.