Ryszyła 5. edycja akcji Podwórko Talentów Nivea

W tym roku marka wybuduje kolejne 20 edukacyjnych placów zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty.

Udział w konkursie można wziąć wybierając jedną z dwóch dostępnych ścieżek – w podstawowej wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.podworko.nivea.pl natomiast w jurorskiej do formularza należy dołączyć prezentację lub film pokazujący talenty dzieci, dla których ma powstać podwórko. Lokalizacje można zgłaszać w jednej z trzech kategorii w zależności od wielkości miejscowości. Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 kwietnia, a zwycięzców poznamy w czerwcu.

Celem akcji Podwórko Talentów Nivea jest stworzenie miejsc, pomagających najmłodszym odkrywać ich pasje, zainteresowania oraz rozwijać drzemiące w nich talenty. Marka Nivea angażuje do zabawy nie tylko dzieci i rodziców, ale również szkoły, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, zachęcając do spędzania wspólnie czasu na świeżym powietrzu.

Akcja prowadzona jest w podziale na trzy kategorie miejscowości, różniące się pod względem liczby mieszkańców, tzw. "koszyki". Dzięki temu Podwórka Nivea mają szansę powstać zarówno w najmniejszych miasteczkach, jak i dużych miastach.

Ostatnia edycja to aż 550 zgłoszeń ze strony gmin, szkół, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. W głosowanie zaangażowało się 320 tysięcy osób, które w sumie oddały 2 miliony głosów. Dzięki działaniom marki w Polsce powstało już 120 Podwórek Nivea.

Szczegóły na www.podworko.nivea.pl.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.