Bio ubranka w Aldim

Kolekcja marki Pocopiano dostępna będzie w sklepach sieci od 6 marca.

W ofercie będzie można znaleźć body dziecięce, chusteczki pod szyję, koszulki niemowlęce z długim rękawem, ogrodniczki, sukienkę oraz legginsy i joggery niemowlęce.

Ubranka z bawełny bio z kolekcji Pocopiano dostępnej w sieci Aldi są wygodne i stylowe, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci, ponieważ minimalizują ryzyko podrażnień i alergii. Są trwałe i łatwe w pielęgnacji - można je prać w już niskich temperaturach, a bawełna bio do ich produkcji pochodzi ze zrównoważonych upraw i jest przyjazna środowisku, ponieważ jest uprawiana na glebach czystych oraz bez użycia toksycznych chemikaliów czy GMO.

Ubranka, w zależności od rodzaju, posiadają certyfikat Organic Content Standard, który zaświadcza, że produkt powstał w minimum 95% z bawełny pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych, certyfikat Bawełna BIO oraz certyfikat Oeko-Tex, gwarantujący, że materiał nie zawiera szkodliwych substancji. Wszystkie modele wykonano w 100% z delikatnej bawełny organicznej lub z niewielką domieszką wiskozy i/lub elastanu. Ubranka dostępne są w rozmiarach od 62/68 do 98/104.

Aktualne modele Pocopiano - marki własnej Aldi, uzyskały rekomendację niezależnego eksperta, Magdaleny Kordaszewskiej, z serwisu zabawkowicz.pl, terapeutki integracji sensorycznej, która w swoich kanałach doradza rodzicom w zakresie wyboru zabawek i artykułów dla dzieci.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.