Otwiera się 19. Lidl w Krakowie

W czwartek 7 marca o godzinie 7 przy ul. Czerwone Maki 33 otwarty zostanie 19. sklep sieci Lidl w Krakowie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Nowy sklep sieci Lidl w Krakowie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1400 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-21:30, w piątki i soboty od 7 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 20. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 65 miejsc parkingowych.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą mogły poczęstować się przekąskami z grilla, kawą oraz croissantami. Najmłodszych na miejscu będzie zabawiał iluzjonista oraz baloniarz, a od czwartku 7 marca do soboty 16 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Krakowie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli nabyć ponadto m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

W stałej ofercie sklepu będą produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10,5 tys. sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5106 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.