Chatbot na Uwielbiam.pl

Wirtualny rozmówca doradzi i będzie służył pomocą zarówno w kwestiach korzystania z platformy, jak i w kulinarnych decyzjach.

Uruchomienie nowego kanału komunikacji to kolejny krok ku ułatwieniu korzystania z serwisu, a zarazem poszerzenie jego możliwości i funkcjonalności.

By skorzystać z chatbota Uwielbiam.pl, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Messengera – "Uwielbiam.pl" i rozpocząć rozmowę.

Dzięki niemu każdy korzystający z Uwielbiam.pl oraz każdy, kto chce być bardziej świadomym kucharzem może w szybki i łatwy sposób uzyskać odpowiedzi na wiele pytań.

Wirtualny rozmówca doradzi i będzie służył pomocą zarówno w kwestiach korzystania z platformy, jak i w kulinarnych decyzjach.

Zaproponuje przepisy na śniadanie, obiad i kolację, a wielbicielom słodkości podeśle receptury na desery.

Uwielbiam.pl to miejsce wirtualnych spotkań wszystkich entuzjastów dobrej kuchni i gotowania. Zarówno początkujący jak i doświadczeni kucharze znajdą tu coś dla siebie. Użytkownicy mają do dyspozycji nie tylko przepisy dopasowane do ich potrzeb, ale także książki kulinarne on-line, porady i artykuły, które mogą sami publikować ale też dzielić się nimi z innymi. Przepisy dostępne są w różnorodnej formie – opisu ze zdjęciami, materiału video lub cooking mode. Wszystko to w wygodnym, intuicyjnym i nowoczesnym interfejsie, opartym na współczesnych trendach koncepcji user experience.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.