Mlekpol w Doradcy Smaku

To 4. sezon serii, w którym produkty firmy odgrywają główne role.

- Ogromna popularność programu Doradca Smaku oraz ciekawe przepisy , w których stosuje się nasze markowe wyroby mleczarskie przekonała nas, że warto po raz kolejny zaprezentować widzom alternatywne sposoby ich używania w codziennym gotowaniu – tak decyzję zaangażowania Mlekpolu w program komentuje Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu Spółdzielni.

Doradca Smaku to program kulinarny, w którym szefowie kuchni, dzielą się swoimi przepisami.

Już w środę 6 marca o godz. 20:10 premierowy odcinek z Maślanką Mrągowską. Tym razem zostanie zaprezentowana w zupełnie nowej odsłonie. Widzowie zobaczą jej wszechstronne kulinarne zastosowanie i poznają przepis na bliny gryczane z dipem i czerwonym kawiorem. W 11 kolejnych odcinkach, szef kuchni Robert Sowa, wprowadzi widzów w świat produktów Mlekpolu i ich szerokiego zastosowania w domowej kuchni.

Każdy odcinek Doradcy Smaku to kolejny autorski przepis z zastosowaniem różnorodnych produktów Mlekpolu. Przygotowanie potraw przez Roberta Sowę, będzie można oglądać w telewizji TVN od marca do maja. 

Zdjęcie: Krystian Szczęsny

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.