Biedronka gotowa na Wielkanoc

W tym roku sieć oprócz produktów na świąteczny stół, przygotowała też akcje promocyjne.

Akcja "Wielkanocna wyklejanka" wystartowała już 4 marca.

Polega ona na kolekcjonowaniu naklejek z jajeczkami – przy zakupach za minimum 69 zł, bez względu na dzień tygodnia, klient otrzyma jedną naklejkę-jajeczko. 15 zebranych naklejek oznacza 15% jednorazowej zniżki, przy czym kwota rabatu dotyczącego pojedynczego zakupu może wynieść maksymalnie 75 zł. Zakupy z rabatem będzie można zrobić w przedświątecznym tygodniu, czyli w dniach 15-20 kwietnia, a zbieranie wielkanocnych jajeczek potrwa do 14 kwietnia.

Użytkownicy karty Moja Biedronka mogą też zbierać naklejki z wizerunkiem książki o przygodach Gangu Słodziaków. Każdy, kto uzbiera ich 15, dostanie za darmo nową książkę o pluszakach – "Zamieszanie na leśnej polanie, czyli kolejne przygody Gangu Słodziaków". Naklejki przy kasie – jednorazowo 3 sztuki – otrzymują klienci, którzy zrobią zakupy weekendowe, od piątku do niedzieli, za co najmniej 69 zł. Akcja rusza również 4 marca i zakończy się 14 kwietnia. Trzecią część przygód Słodziaków będzie można odebrać z kartą Moja Biedronka od 15 do 27 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, klienci z kartą Moja Biedronka podczas weekendowych zakupów przy kasie dostaną też bon na Superofertę Dnia. Dzięki niemu w określonym na bonie terminie będą mogli jednorazowo otrzymać rabaty na wybrane artykuły lub kategorie produktów.

W świątecznych akcjach promocyjnych wydanie wielokrotności kwoty 69 zł nie pomnaża naklejek, zatem przy jednorazowych zakupach można otrzymać maksymalnie: 1 naklejkę z jajkiem, 3 naklejki z książką oraz 1 kupon Superoferta Dnia.

Szczegóły na www.biedronka.pl/wyklejanka.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.