Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Somersby kusi smakiem Mango & Lime

Na lato.

Już w marcu na półki sklepowe trafi Somersby Mango & Lime.

To letni smak soczystego mango przełamany orzeźwiającą limonką, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy panujące wśród konsumentów, którzy nieustannie poszukują nowości, ciekawych smaków i oryginalnych połączeń.

Wejście na rynek nowego wariantu Somersby wspierać będą działania promocyjne – aktywacje digitalowe, reklama telewizyjna oraz materiały POS w punktach sprzedaży.

W ofercie oprócz nowego Somersby Mango & Lime znajdują się cztery warianty smakowe: Somersby Apple, Somersby Blackberry, Somersby Elderflower Lime oraz Somersby Watermelon.

Somersby Mango & Lime dostępne będzie w butelkach i puszkach o pojemności odpowiednio 0,4 i 0,5 l w sugerowanej cenie detalicznej 4,79 zł.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.