Natura z nowym wiceprezesem

Z początkiem marca do zespołu drogerii dołączył Przemysław Woźniak, który zajął stanowisko wiceprezesa do spraw operacyjnych.

W nowej roli odpowiedzialny jest m.in. za realizację strategii biznesowej, wzrost efektywności operacyjnej spółki oraz zarządzanie siecią sprzedaży i jej rozwój.

Przemysław Woźniak ma 12-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i restrukturyzacyjnym oraz realizując projekty jako interim manager. Jest ekspertem w realizacji transformacji biznesowych, w podnoszeniu efektywności operacyjnej firm oraz w planowaniu i wdrażaniu integracji przedsiębiorstw po fuzjach i przejęciach.

Pracował m.in njako dyrektor operacyjny i członek zarządu w firmie motoryzacyjnej Wix-Filtron, a w latach 2006-2010 związany był z firmą doradczą Kolaja & Partners.

Pierwsza placówka pod szyldem Natura została otwarta w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej w 1997 r. i funkcjonuje do tej chwili. Obecnie w sieci znajduje się ponad 300 drogerii na terenie całego kraju – połowa mieści się w galeriach i centrach handlowych, drugą część stanowią lokalizacje uliczne. O marce pisaliśmy m.in. tutaj.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.