RTV Euro AGD w ciężarówce

Sieć uruchomiła specjalny sklep dla graczy podczas Intel Extreme Masters w Katowicach.

Odwiedzający w najbliższy weekend Intel Extreme Masters w katowickim Spodku mogą zrobić zakupy w specjalistycznym sklepie, który RTV Euro AGD uruchomił wraz z firmą HyperX.

Tegoroczny sklep został otwarty w wielofunkcyjnej, supernowoczesnej ciężarówce HyperX Esports Truck, która wyposażona jest w stanowiska e-sportowe, zaawansowane technologicznie studio filmowe umożliwiające streaming na żywo, stanowiska komentatorskie oraz rozkładaną scenę.

– Intel Extreme Masters to święto e-sportu. Nie mogło nas na nim zabraknąć. Specjalny sklep dla gamerów otwieramy już po raz drugi. W ubiegłym roku także byliśmy obecni na IEM wraz z firmą HyperX. W naszej ofercie są atrakcyjne akcesoria dla graczy, również z edycji limitowanych, więc warto nas odwiedzić . A ci, którzy nie mają szansy dotrzeć na IEM mogą także skorzystać ze specjalnej promocji, która do 3 marca trwa we wszystkich naszych sklepach – powiedział Kamil Szczęsny, kierownik działu handlowego w RTV Euro AGD.

W specjalnym sklepie RTV Euro AGD podczas Intel Extreme Masters dostępne będą słuchawki przewodowe i bezprzewodowe z serii Cloud, klawiatury, myszki i podkładki, także z limitowanej edycji Could9, czy podkładki pod nadgarstek Wrist Rest z logo HyperX.

Ponadto podczas całego weekendu wspólny sklep RTV Euro AGD i HyperX zapewni odwiedzającym dodatkowe atrakcje. Leh, Kubon, Bonkol, MKRR3, Saju, Nervarien będą spotykać się z fanami w HyperX Esports Truck, wielbiciele e-sportu będą mogli także podjąć z nimi rywalizację.

Intel Extreme Masters w Katowicach to finały mistrzostw świata w grach komputerowych. Impreza odbywa się w Spodku od 2013 r. i co roku gromadzi dziesiątki tysięcy wielbicieli e-sportu, a dodatkowo miliony śledzących transmisje telewizyjne i on-line.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.