Gourmet Foods. Dilmah Ceylon Spice Chai

Rozgrzeje, wzmocni i poprawi samopoczucie.

Mimo, że wiosna pojawia się za oknami, na ciągle chłodne wieczory Dilmah proponuje Ceylon Spice Chai z linii Exceptional. Herbata jest dostępna teraz również w sklepach.

Dilmah Exceptional to kolekcja herbat i ziół zebranych ręcznie. Kompozycje z tej serii są nowoczesne w stylu i smaku, jednak wytwarzane tradycyjnymi metodami. Oferta Dilmah Exceptional skierowana do klientów indywidualnych została poszerzona o Ceylon Spice Chai, która do tej pory zarezerwowana była wyłącznie dla restauracji.
 
Rozgrzewające herbaty kojarzą się głównie z imbirem, cynamonem i goździkami. Wszystkie te składniki znajdują się w herbacie Ceylon Spice Chai. Zawiera ona także składnik, który nadaje jej zupełnie nowy, pobudzający aromat – trawę cytrynową. Przyprawy zostały połączone z cejlońską czarną herbatą typu BOP, co gwarantuje, że napar otrzymany po zaparzeniu będzie mocny, ciemny i aromatyczny.
 
Szukając nowych połączeń smakowych warto pomyśleć o dodatkach, które dopełnią przygotowany napar. Parowanie herbaty z jedzeniem to coraz popularniejszy sposób na wzmocnienie smaku potraw oraz samego napoju. Ceylon Spice Chai, dzięki korzennym przyprawom dobrze sprawdzi się w towarzystwie ciast orzechowo-miodowych oraz klasycznej szarlotki.

Cena produktu na www.sklep.dilmah.pl wynosi 11,30 zł.
Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.