Grycan zaprasza na soki

Sieć lodziarnio-kawiarni przygotowała specjalną, weekendową ofertę.

W oczekiwaniu na pierwsze wiosenne dni lodziarnio-kawiarnie Grycan – Lody od pokoleń zapraszają na soki 100% z owoców w specjalnej cenie 9,90 zł. Oferta obowiązuje w weekend 1-3 marca we wszystkich lokalach sieci.

W ofercie soków 100% z owoców marki Grycan znajduje się sześć rodzajów, wśród których każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Ich głęboki, intensywny smak pochodzi wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców, dobranych w taki sposób aby nie wymagały dosładzania.

Do wyboru są soki: Energetyzujący – z kiwi, truskawek, soku z pomarańczy oraz soku z cytryn; Orzeźwiający – z malin, grejpfrutów, mango oraz tłoczonego soku z jabłek; Regenerujący – z malin, bananów, tłoczonego soku z jabłek oraz z soku z czarnych porzeczek; Odprężający – z bananów, mango, pomarańczy, soku z pomarańczy oraz soku z cytryn; Relaksujący – z kiwi, jabłek, tłoczonego soku z gruszek oraz soku z pomarańczy oraz Wzmacniający – z truskawek, bananów oraz tłoczonego soku z jabłek.

Oferta obowiązuje 1 i 2 marca we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całym kraju oraz w niedzielę 3 marca w otwartych w tym dniu lodziarnio-kawiarniach.

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.