Artystyczny marzec w katowickim Libero

Marzec w katowickim centrum handlowym Libero będzie stał pod znakiem ciekawych spotkań. Pojawią się muzyczni goście: Czesław Mozil w Dzień Kobiet i zamykający miesiąc Dawid Kwiatkowski. Prócz tego, przez trzy marcowe czwartki scenę strefy pop-up opanują stand-uperzy.

Czesław Mozil ze swoim muzycznym stand-upem, w którym popularny artysta opowiada różne życiowe historie za pomocą swoich największych hitów, będzie główną niespodzianką, jaką na Dzień Kobiet przygotowało CH Libero. Piątkowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19 w strefie Pop-up Libero mieszczącej 200 osób. Żeby zdobyć jedną ze 100 podwójnych wejściówek wystarczy w dniach 4-7 marca zrobić w Libero zakupy za co najmniej 50 zł i z paragonem zgłosić się do punktu informacyjnego.

Każdego dnia trwania akcji – od poniedziałku do czwartku – Libero rozda ponad 30 zaproszeń tym osobom, które jako pierwsze przedstawią dowód zakupu. Dla tych wszystkich, dla których zabraknie miejsca na sali Libero przygotowało niespodziankę – w specjalnie zaaranżowanej strefie relaksu na poziomie +2 będzie można obejrzeć całą transmisję z koncertu.

Dodatkowo, w dniu wydarzenia w centrum będzie działał sklepik ze sprzedażą płyt, które Czesław Mozil podpisze zaraz po występie.

Dodatkową atrakcją Dnia Kobiet będzie strefa z drukarską manufakturą, w której przez dwa dni – nie tylko 8, ale także 7 marca – pierwsze 100 osób z paragonem za wydane co najmniej 50 zł w Libero będzie mogło zrobić sobie koszulki z własnym nadrukiem w technice sitodruku.

Dzień wcześniej, w czwartek 7 marca o godzinie 19 Libero zainauguruje "Śmiech na sali", czyli cykl spotkań ze stand-upem. Jako pierwsi z komediowymi monologami przed mikrofonem staną Jacek Stramik i Juliusz Sipika. Pierwszy występuje w telewizjach i na scenach w kraju i za granicą, razem z Abelardem Gizą wydał książkę "Łapy precz od żartów", a w Katowicach wystąpi ze swoim najnowszym materiałem zatytułowanym "Nie ma Ukraińców i nie ma rusztowań".

Drugi, Juliusz Sipika, to niepełnosprawny komik z Łodzi, który w swoich programach łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Podkreśla, że występował już kilka razy w różnych miejscach i są podobno ludzie, którym się podobało.

Wejściówki na stand-up w liczbie 200 sztuk będą do zdobycia od poniedziałku do środy (4-6 marca). Każdego dnia Libero rozda ponad 30 zaproszeń dla pierwszych osób, które z paragonem za zakupy za minimum 50 zł zgłoszą się do punktu informacyjnego otrzyma podwójne zaproszenia na "Śmiech na sali vol.1".

Katarzyna Pierzchała 5109 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.