Język ukraiński w bankomatach Euronetu

Z końcem lutego Euronet Polska, właściciel największej niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w Polsce, wprowadził język ukraiński do obsługi wypłat i wpłat gotówki. Nowa opcja językowa jest dostępna we wszystkich urządzeniach sieci w całej Polsce.

– Język ukraiński w wpłato-bankomatach i bankomatach jest udogodnieniem dla coraz większej społeczności ukraińskiej w Polsce. Chcemy umożliwić obywatelom Ukrainy, mieszkającym i pracującym w Polsce, bezproblemowe i wygodne korzystanie z urządzeń naszej sieci – podkreśla Robert Midura, country manager Euronet Polska. - Język ukraiński będzie kolejnym, obok polskiego, angielskiego i niemieckiego, w których będzie można dokonywać transakcji wpłaty i wypłaty gotówki – wymienia.

Sieć urządzeń Euronet Polska liczy niemal 8000 bankomatów i wpłato-bankomatów, zlokalizowanych w całej Polsce. Zlokalizowane są w miejscach najbardziej dogodnych dla klientów, takich jak galerie i centra handlowe, hipermarkety, stacje benzynowe, stacje kolejowe, restauracje, lotniska, placówki bankowe.

Spółka Euronet Polska jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych. W Polsce firma działa od 1995 r.

Katarzyna Pierzchała 5106 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.