Sokołów. Wędzony boczek, szynka i schab

Naturalny smak, wygodne opakowanie.

Sokołów Naturrino – to inspirowana naturą linia wędlin.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Sokołów poszerza linię produktów Naturrino dostępnych na rynku, wprowadzając wygodne opakowanie z łatwym otwieraniem, zawierające plastry wędlin, o wadze 100 g. To porcja, którą można szybko wykorzystać i mieć pewność, że nic się nie zmarnuje. W nowej formie są dostępne: boczek wędzony, schab wędzony oraz szynka wędzona.

Wędliny Naturrino są pozbawione jakichkolwiek składników dodatkowych – jak konserwanty, fosforany czy glutaminian sodu. Gwarancją ich smaku jest najwyższej jakości surowiec oraz zestaw wyłącznie naturalnych przypraw. Są uwędzone w naturalnej wędzarni i zachowują balans kruchości oraz soczystości. To wyroby o wysokiej zawartości białka.

Schab wędzony Naturrino powstaje ze schabu wieprzowego bez kości, którego smak podkreślają przyprawy i sól. Szynka wędzona Naturrino jest wytwarzana z wysokiej jakości szynki wieprzowej, z dodatkiem naturalnych przypraw. Boczek wędzony Naturrino to chudy boczek, bez żeberek, chrząstek i skóry, idealnie doprawiony naturalnymi przyprawami.

Wędliny Naturrino w formie plastrów są dostępne w delikatesach Sokołów oraz w sieciach Selgros, Marko, Stokrotka. Dystrybucja jest systematycznie poszerzana.

Cena za 100-g opakowanie wynosi ok. 5,50-6,00 zł.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.