Sephora poszerza ofertę warsztatów Beauty Classes

O spotkania prowadzone przez wybranych ekspertów partnerskich marek.

Sephora poszerzyła ofertę bezpłatnych, grupowych warsztatów Beauty Classes o nowe usługi – warsztaty z ekspertami partnerskich marek. 
 
W trakcie godzinnego, grupowego spotkania Beauty Classes Warsztaty z Markami, każda uczestniczka może nauczyć się, jak samodzielnie wykonać wybrany makijaż, jednocześnie testując bestsellery oraz nowości sezonu danej marki. W warsztacie uczestniczy od 4 do 6 osób.
 
W styczniu odbyły się spotkania z makijażystami marki Fenty Beauty by Rihanna, a kolejne warsztaty odbędą się z markami: Kat von D, Givenchy, Smashbox oraz Clinique.
 
Na warsztaty można Beauty Classes Warsztaty z Markami można zapisać się dzwoniąc na bezpłatną infolinię 801 801 400 lub wejść na stronę www.sephora.pl i skorzystać z Beauty Booking (na podstronie wybranej perfumerii) lub zapisać się bezpośrednio w wybranej perfumerii Sephora, w której dostępna jest usługa.
 
Joanna Hamdan 13679 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.