Carrefour ma nowego wiceprezesa

Został nim Tareck Ouaibi.

Jak donosi portal dlahandlu.pl Tareck Ouaibi, który od niedawna sprawuje funkcje dyrektora operacji, zastąpił na tym stanowisku Ronana Martina.

Ouaibi karierę w Carrefour rozpoczął w 1987 r. we Francji. W latach 1999-2011 pracował w Carrefour Polska m.in. jako dyrektor IT, członek zarządu odpowiedzialny za obszar HR, a następnie jako dyrektor operacyjny super i hipermarketów. Uczestniczył w procesie przejęcia firmy Ahold oraz rebrandingu marek Champion i Globi, a także tworzenia sieci franczyzowej Carrefour. W kolejnych latach zarządzał formatami hiper- i supermarketów oraz convenience i cash carry w Grecji i Francji, a o ostatnio zajmował stanowisko COO w Carrefour Rumunia - wynika z informacji dlahandlu.pl.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.