Biedronka dla puszystych

Od 4 do 16 marca w wybranych sklepach sieci aż do wyczerpania zapasów dostępna będzie kolekcja Tom&Rose stworzona przy współpracy z modelką Ewą Zakrzewską.

Z myślą o kobiecych krągłościach powstała specjalna wiosenna kolekcja Tom&Rose, marki dostępnej wyłącznie w sklepach sieci Biedronka.

Znajdą się w niej: spódnice z baskinką (39,99 zł/szt.), klasyczne płaszcze (119 zł/szt.), bawełniane bluzki,  kardigany (54,90 zł/szt.), jeansy (49,99 zł/szt.) i koszule (39,99 zł/szt.). Uzupełnieniem kolekcji będą szale (19,99 zł/szt.). Kolekcja została uszyta z wygodnych i przyjaznych ciału materiałów: bawełny i wiskozy, a jakość ubrań potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Modowa influencerka Ewa Zakrzewska nie tylko współtworzyła projekt wiosennej kolekcji Tom&Rose i sygnuje ją swoim nazwiskiem, ale też występuje w kampanii promocyjnej. W miejskiej sesji Ewa Zakrzewska stanęła przed obiektywem Agaty Serge – laureatki konkursu fotograficznego Viva! Photo Awards.

Kolekcja plus size marki Tom&Rose sygnowana nazwiskiem Ewy Zakrzewskiej trafi do wybranych sklepów sieci Biedronka. Oferta będzie obowiązywać od 4 do 16 marca lub do wyczerpania zapasów.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.