Arkady Wrocławskie sponsorują wakacje

Do 16 marca w Arkadach Wrocławskich trwa loteria paragonowa, w której wygrać można wakacje dla całej rodziny oraz prawie 400 innych nagród o łącznej wartości 80 tys. zł. Wszystkie zostały zakupione w sklepach znajdujących się we wrocławskim centrum handlowym.

Loteria paragonowa Arkad Wrocławskich rozpoczęła się 8 lutego i zakończy się wielkim finałem zaplanowanym na 16 marca, podczas którego rozlosowane zostaną trzy rodzinne wycieczki o wartości 15 tys. zł każda. Rodzinny kierunek nie jest przypadkowy i wiąże się z konsekwentnie realizowaną przez Arkady Wrocławskie nową strategią rozwoju, która w centrum uwagi stawia rodziny i dzieci.

Działania promocyjne wokół akcji rozpoczęły się już z początkiem stycznia, kiedy to we Wrocławiu pojawiły się billboardy oraz citylighty z enigmatycznym hasłem „Już czas na…”. Na podobne teasery można było trafić w internecie i lokalnej prasie. Nieco więcej zdradzały spoty radiowe. Słuchacze dowiedzieli się z nich, że już czas na… zmianę klimatu, a Arkady Wrocławskie szykują coś naprawdę gorącego.

Karty odkryto dopiero z początkiem lutego. Reveal akcji ogłoszony został na wielkoformatowych nośnikach w centrum miasta, reklamie w komunikacji miejskiej, internecie i radiu oraz na nośnikach i w mediach własnych centrum handlowego.

Zasady loterii paragonowej Arkad Wrocławskich są proste: każdy kto zrobi zakupy za minimum 50 zł w dowolnym punkcie handlowo-usługowym centrum handlowego, może odebrać los loteryjny. Składa się on z dwóch części. Pierwsza to zdrapka, która daje szansę na zdobycie jednej z blisko 400 nagród dostępnych od ręki. Do wygrania są m.in.: telewizory, tablety, konsole, aparaty cyfrowe, ekspresy do kawy, roboty kuchenne i inne sprzęty agd i rtv, a także bilety do OH Kina w Arkadach Wrocławskich oraz vouchery do sklepu Duka i drogerii Douglas.

Druga część losu loteryjnego bierze udział w losowaniu nagrody głównej – jednej z trzech rodzinnych wycieczek o wartości 15 tys. zł każda. Warunkiem udziału w losowaniu jest obecność na wielkim finale loterii – w sobotę, 16 marca, w Arkadach Wrocławskich.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.