Carrefour w Royal Wilanów

Carrefour Market w warszawskim centrum handlowo-biurowym Royal Wilanów zajął powierzchnię ponad 1300 mkw., a prowadzony jest w formacie franczyzowym. Łącznie pod szyldem Carrefour takich sklepów działa obecnie ok. 600.

Oferta sklepu Carrefour Market, który powstał w Royal Wilanów, została dobrana tak, aby odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności. - Mieszkańcy mogą więc liczyć na szeroki wybór świeżych i zdrowych produktów, zaś pracownicy okolicznych biur mogą skorzystać z szerokiej oferty gotowych dań - mówi Wojciech Sypień, dyrektor regionalny supermarketów w Carrefour Polska.

Klienci znajdą tu również świeże zioła czy wyroby z wędzarni Carrefour oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Ofertę uzupełniają artykuły regionalne i lokalne oraz produkty pod marką „Jakość z Natury Carrefour”, wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa i kontrolowane „od pola do talerza”.

Jest też Zdrowa Półka, która stanowi istotny element realizowanej przez Carrefour Polska strategii transformacji żywieniowej. W ofercie konceptu klienci supermarketu znajdą artykuły bio, bezglutenowe, bez laktozy czy bez dodatku cukru, a także produkty pochodzenia roślinnego. Nowością są mrożonki bio, ekologiczne produkty dla dzieci, a także bio karmy dla zwierząt.

W ofercie sklepu znajduje się także półka Kuchnie Świata oraz strefa dla sportowców. W strefie Naturalnych Kosmetyków oraz w strefie Ekologicznej Chemii, klienci dbający o środowisko odnajdą szeroki wybór certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych i czyszczących.

Nowy supermarket Carrefour znajduje się w centrum Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 22.00, a w niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00.

Ilona Mrozowska 4563 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.