Anna Lewandowska otworzyła sklep w Poznaniu

W centrum handlowym Posnania powstał kolejny punkt Healthy Store. Dostępne są w nim zdrowe przekąski, ciepłe i zimne napoje, desery, soki coldpressed oraz produkty z portfolio marki Foods by Ann.

Pierwszy tego typu lokal został otwarty w warszawskim osiedlu Royal Wilanów w listopadzie 2018 r. 

Drugi z punktów Healthy Store powstał właśnie w centrum handlowym Posnania w Poznaniu. Zaprezentowany tam format konceptu to nowość – wyspa sprzedażowa dedykowana galeriom handlowym. Punkt o powierzchni ok. 20mkw. ma dodatkową strefą siedzącą. Odwiedzający lokal mogą liczyć na szeroki wybór zdrowej żywności. Na wyspie Healthy Store znajdują się m.in.: smoothies, soki tłoczone metodą cold press, desery czy gorące napoje, w tym popularną kuloodporną kawę.

W poznańskim punkcie Healthy Store jest również wybrany asortyment marki Foods by Ann w postaci batonów energetycznych, shake’ów liofilizowanych, superfoodsów, musli, czekoladek, ekologicznych maseł i olejów czy napojów energetycznych.

To nie koniec rozwoju konceptu Anny Lewandowskiej. Kolejne punkty sprzedaży stacjonarnej powstawać będą w większych aglomeracjach miejskich, a w dalszej perspektywie uruchomiona zostanie również sieć franczyzowa.

W grudniu zapowiadano, że poza Poznaniem punkty Healthy Sotre powstaną także w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Trójmieście oraz Rzeszowie.

Oprócz otwierania nowych sklepów pod szyldem Healthy Store Anna Lewandowska stale poszerza ofertę sygnowanych swoim imieniem produktów marki Foods by Ann. Wśród nowości na rynku pojawią się: batony na bazie daktyla z dodatkami, oblane czekoladą - Choco Bite (orzech laskowy, truskawka, słony migdał), orzechy i suszone owoce w czekoladzie - Choco Snack (migdał, orzech laskowy, żurawina, nerkowiec) oraz krakersy i ciasteczka w nietypowych połączeniach smakowych takich jak: karobowo-pomarańczowe, owocowo-gryczane, burak i gryka czy konopia. Ofertę uzupełnią sorbety lodowe (czarna porzeczka i burak, truskawka, mango i marakuja), herbaty (roiboos, biała z jaśminem). Zdaniem Anny Lewandowskiej hitem może okazać się Kombucha czyli naturalnie sfermentowany napój na bazie herbaty - naturalny probiotyk zwany eliksirem długowieczności.

- Chcemy być liderem w kategorii zdrowej żywności funkcjonalnej i tak właśnie się dzieje - mówiła w grudniu Anna Lewandowska.

Obecnie portfolio produktów pod marką Foods by Ann obejmuje ponad 100 pozycji. Dostępne są one w punktach należących do Grupy Lagardere (Relay, Inmedio, 1minute), w Auchan, Carrefourze, Żabce, sklepach na stacjach Shell, Lotos i PKN Orlen. Marka pojawia się także z akcjami in-outowymi w Lidlu. 

 

 

Ilona Mrozowska 4596 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.