Carrefour cały dla małych

Sieć przygotowała szeroką ofertę ubranek, zabawek, wózków i kosmetyków dla najmłodszych w atrakcyjnych cenach.

W katalogu "Radość wspólnych chwil" znajdują się produkty, zarówno dla niemowląt jak i dla starszych dzieci.

Są wśród nich ubranka i bielizna niemowlęca oraz dziecięca marki Tex, która dostępna jest wyłącznie w sklepach Carrefour. Większość z oferowanych artykułów w swoim składzie ma 100% bawełny, co gwarantuje najwyższą jakość tekstyliów.

Dodatkowo, w pierwszym tygodniu obowiązywania katalogu, to jest do 24 lutego, kupujący otrzymają 20% rabatu na wszystkie ubranka z kuponem w aplikacji Mój Carrefour. Natomiast w drugim tygodniu można otrzymać rabat -20% w e-bonie przy zakupie fotelików samochodowych oraz wózków, a także łóżeczek i krzesełek.

Ponadto detalista przygotował także specjalną promocyjną ofertę na zabawki znanych marek: -30% na całą linię zabawek Fisher Price, -30% na linie „Psi Patrol”, -20% na Lego Duplo oraz -30% na zabawki marki Lamaze. Na najmłodszych czekają także artykuły papiernicze, pluszaki i inne zabawki w atrakcyjnych cenach.

Uzupełnieniem oferty są produkty spożywcze dla dzieci.

Katalog obowiązuje do 2 marca.

Listę sklepów objętych akcją promocyjną można znaleźć na stronie carrefour.pl. Wybrane oferty promocyjne są również dostępne w sklepie internetowym Carrefour.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.