Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Limitowana kolekcja whisky single malt Gra o Tron

Absolutny must-have na półce alkoholi.

Gdy zbliża się wiosna, tak naprawdę „Nadchodzi zima”. Wraz z nią wyczekiwana premiera ósmego sezonu serii „Gra o Tron”. Diageo we współpracy z HBO stworzyło limitowaną kolekcję ośmiu szkockich whisky single malt, inspirowaną serialem "Gra o Tron", by wspólnie z widzami wznieść toast za ostatnią odsłonę przygód z krainy Siedmiu Królestw.

Osiem butelek whisky single malt – Lagavulin, Talisker, Cardhu, Royal Lochnagar, Dalwhinnie, Clynelish, Singleton (destylarnia Glendullan) i Oban – nawiązuje do wybranego z serialowych rodów, oddając fenomenalny klimat przygód spod znaku "Gry o Tron". Polską premierę ósmego sezonu produkcji zaplanowano na 15 kwietnia br. Limitowana edycja szkockiej wydana na cześć serialu trafi do sklepów w Polsce pod koniec marca.

Limitowaną edycję szkockich whisky single malt „Gra o Tron” tworzą:

  • Game of Thrones House Stark – Dalwhinnie Winter’s Frost
  • Game of Thrones House Tully – Singleton of Glendullan Select
  • Game of Thrones House Targaryen – Cardhu Gold Reserve
  • Game of Thrones House Lannister – Lagavulin 9 Year Old
  • Game of Thrones The Night’s Watch – Oban Bay Reserve
  • Game of Thrones House Greyjoy – Talisker Select Reserve
  • Game of Thrones House Baratheon – Royal Lochnagar 12 Year Old
  • Game of Thrones House Tyrell – Clynelish Reserve

Kolekcja whisky single malt dołączyła do innej niespodzianki przygotowanej przez Diageo dla fanów "Gry o Tron" – White Walker by Johnnie Walker. To szczególny blend o delikatnym smaku, z dodatkiem karmelizowanego cukru, wanilii i czerwonych jagód – nietypowe połączenie dla rodziny Walkerów, która słynie z whisky o dymnym finiszu. Owijka butelki jest wrażliwa na temperaturę i po schłodzeniu odsłania tajemniczą wiadomość.

Joanna Hamdan 14371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.