Do Żabki na śniadanie

Dla zabieganych, czy niemających pomysłu na ten jakże ważny posiłek, sieć przygotowała pięć gotowych zestawów.

Żabka rozwija na polskim rynku ofertę zestawów śniadaniowych, które bazują na wypiekanym na miejscu w sklepie pieczywie.

– Polacy od lat najchętniej na śniadanie spożywają kanapki, zwykle te klasyczne – bułki lub chleb z dodatkami. Są one tak popularne w naszym kraju, że wiele osób spożywa je także na drugie śniadanie oraz na lunch i kolację. Proponowane przez nas zestawy to świeże pieczywo oraz dodatek w postaci serka lub wędliny o małej gramaturze – podkreśla Jerzy Roguski, dyrektor handlowy w firmie Żabka.

Wśród gotowych propozycji znalazły się: dwie bułki pszenne wraz z serem gouda Mlekovita 100 g, dwie bułki z dynią oraz serek wiejski ze szczypiorkiem Piątnica 150 g, dwie bułki pszenne i szyneczka z kurczakiem Morliny 50 g, dwie bułki grahamki z salami pepperoni Bell 60 g oraz bagietka w stylu hiszpańskim oraz kiełbasa żywiecka z pieprzem 50 g.

Cena każdego zestawu wynosi 3 zł.

Akcja o nazwie "Złap zestaw śniadaniowy" potrwa do 26 lutego.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.