Bakalland. Delecta

Kuchnia mlekiem i cukrem pachnąca.

Marka Delecta poszerza ofertę produktów do pieczenia oraz przekąsek instant

Z myślą o osobach chcących samodzielnie tworzyć domowe wypieki, Delecta udoskonaliła i poszerzyła ofertę cukrów smakowych.

Do obecnych w ofercie marki cukrów: wanilinowego, migdałowego, cytrynowego i cynamonowego, od 12 lutego dołączyły trzy zupełnie nowe smaki: kokosowy, pomarańczowy i waniliowy – z prawdziwą wanilią, zaś wszystkie dotychczasowe pozycje zostały zmodyfikowane. We wszystkich cukrach znajdziemy 100% naturalnych składników. Intensywność aromatów zawdzięczamy niespotykanej dotychczas na rynku ilości esencji: w cukrze cynamonowym 40% składu stanowi sam cynamon, zaś w cytrynowym i pomarańczowym, 30% to naturalnie suszone skórki z najpopularniejszych cytrusów.

Z kolei 19 lutego na półki sklepów trafiła całkowita nowość w ofercie Delecty – „Mleczny kubek” – zbożowy deser instant na bazie mleka, do którego przygotowania wystarczy jedynie kubek i gorąca woda. Trzy warianty smakowe, tj. ryż z jabłkami i cynamonem, kasza manna z malinami i śmietanką oraz płatki jaglane z wiśniami i czekoladą, z pewnością przypadną do gustu wszystkim łasuchom, którzy lubią desery zarówno w wersji na zimno, jak i na ciepło.

Pracując nad nową recepturą, postawiono przede wszystkim na czysty skład, dlatego w produktach nie znajdziemy oleju palmowego, emulgatorów, syropu glukozowego czy skrobi modyfikowanej. Zamiast tego wykorzystano skrobię ziemniaczaną i naturalne dodatki w postaci m.in. czekolady, owoców liofilizowanych oraz żywności barwiącej: krokosza barwieńskiego, soku z buraka i kakao, co w efekcie daje w 100% naturalną recepturę.

Cukry smakowe dostępne są w sprzedaży w cenie 1,98 zł za sztukę, zaś „Mleczne kubki” w sugerowanej cenie detalicznej ok. 1,75 zł za opakowanie.

Joanna Hamdan 14698 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.