Pion handlu i e-commerce drogerii Natura w nowych rękach

Dyrektorem ds. handlowych została Magdalena Bigaj (na zdjęciu).

Zastąpiła Emilię Pawlak, która wraz z końcem stycznia zakończyła współpracę z siecią Natura.

- Niezwykle cieszymy się, że nasz zespół wzmacnia manager z tak szerokimi kompetencjami w zakresie handlu tradycyjnego i e-commerce. Jesteśmy pewni, że wiedza i doświadczenie Pani Magdaleny przyczynią się do wzmacniania pozycji konkurencyjnej sieci drogerii Natura, których prowadzimy już blisko 300 w całym kraju, a także rozwoju drogerii internetowej. Rynek nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania, na które chcemy odpowiadać w jak najlepszy sposób, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – mówi Arkadiusz Szczepaniak, p.o. CEO, wiceprezes zarządu ds. finansowych w Natura.

Magdalena Bigaj jako dyrektor ds. handlowych w Natura zarządzać będzie 14-osobowym zespołem działu handlowego oraz kilkuosobowym zespołem e-commerce. Do jej obowiązków należeć będzie rozwój oferty, stałe poszerzanie asortymentu kosmetyków naturalnych, wprowadzenie nowych firm i marek na półki sieci Natura oraz systematyczne wzbogacanie oferty sklepu internetowego www.drogerienatura.pl.

Nowa dyrektor to manager z ponad 16-letnim doświadczeniem w obszarze handlu, e-commerce oraz zarządzaniu zespołami zakupowymi i sprzedażowymi w największych firmach z branży retail i e-commerce. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję business unit managera w Grupie Allegro. Wcześniej zdobywała doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w Sephora Polska, Douglas Polska oraz w departamentach beauty takich firm jak Merlin Group i Empik.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.