E-sklepy z BaseLinker mogą korzystać z platformy Ceneo.pl

Obie marki nawiązały współprace. Tym samym użytkownicy Ceneo.pl zyskają dostęp do nowych sklepów i ich ofert, a właściciele sklepów internetowych działających na platformie BaseLinker dostaną do dyspozycji dodatkowe narzędzia do promocji swoich ofert.

BaseLinker pomaga w zarządzaniu sprzedażą internetową i integracją e-sklepu z takimi platformami jak Allegro, Amazon i eBay, a teraz także Ceneo.pl.

Dzięki nawiązanej właśnie współpracy z Ceneo.pl właściciele sklepów internetowych działających na platformie BaseLinker dostaną do dyspozycji nowe narzędzia do promocji swoich ofert. - Udało nam się stworzyć pełną, dwukierunkową integrację z Ceneo.pl, na którą czekało wielu naszych użytkowników - przyznaje Sewer Skrzypiński właściciel platformy BaseLinker. - Wprowadzone zostało zarówno wystawianie ofert, jak i pobieranie zamówień złożonych bezpośrednio w Ceneo.pl. Integracja zainteresować może zwłaszcza sprzedawców, którzy nie mają własnych sklepów www, a sprzedaż prowadzą na zewnętrznych serwisach. Mogą teraz łatwo wystawić swoje towary także na Ceneo.pl i synchronizować ich stany z magazynem – wyjaśnia Sewer Skrzypiński.

Dodatkowo serwis Ceneo.pl przygotował dla sprzedawców powitalny pakiet, który ułatwi promocję ofert. Każdy, kto zdecyduje się prezentować swoje oferty za pośrednictwem tej najpopularniejszej porównywarki cen i produktów otrzyma darmowe środki na podświetlanie ofert, licytowanie pozycji i darmową trzy-miesięczną ochronę marki.

Porównywarka kusi też potencjalnych sprzedawców konkurencyjnymi stawkami. Ceneo.pl nie będzie pobierało opłat od sprzedawców z BaseLinkera za szybkie przelewy, wpłaty na konto i prowizje. Szacunkowo - sprzedawcy mogą na tym oszczędzić nawet 1,5% na każdej transakcji.

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą zrobić zakup, poznać opinie innych użytkowników i porównywać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia. Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki. Serwis Ceneo.pl każdego miesiąca odwiedza kilkanaście milionów użytkowników.

BaseLinker działa od 13 lat, z usług platformy korzystają "tysiące" sprzedawców.

Zdjęcie: Shutterstock

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.