Kulisy e-zakupów tylko w Amazonie

Z początkiem lutego firma rozszerzyła program zwiedzania swoich centrów logistyki e-commerce o nowe lokalizacje.

Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło przekonać się, co tak naprawdę kryje się za kulisami działalności firmy w Polsce.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem centrum Amazon w Szczecinie, Poznaniu lub Wrocławiu, już mogą bezpłatnie zarezerwować termin wizyty na stronie www.zwiedzanieamazon.pl.

Podczas trwającej około 60 minut trasy, będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty takie jak książki, czy elektronika oraz jak wspierają ich w tym najnowocześniejsze technologie.

Zwiedzanie budynków Amazon realizowane jest od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie i dostępne jest dla osób w wieku powyżej sześciu lat. Maksymalna liczba uczestników jednej grupy wynosi 30 osób.

W Polsce Amazon działa od 2014 r. W tym czasie firma wygenerowała ponad 4 mld zł inwestycji i stworzyła ponad 14 000 miejsc pracy, w tym zarówno na stanowiskach poziomu początkowego jak i specjalistycznych w obszarze HR, IT, logistyki czy inżynierii. W naszym kraju Amazon ma 5 centrów logistyki e-commerce (w Poznaniu, Sosnowcu, Szczecinie oraz Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa obiekty firmy), Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku oraz biuro Amazon Web Services w Warszawie.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.