Magiczna Silesia City Center

W dniach 18-24 lutego, każdy kto odwiedzi katowickie centrum handlowe będzie mógł zostać uczniem szkoły magii i wejść do zamku pełnego niespodzianek.

Goście największego na Śląsku centrum handlowego będą mogli zwiedzić salę zaklęć i pod światłem świec zobaczyć w niej ruchome obrazy oraz tajemnicze miotły.  
 
Na najmłodszych będzie czekać szkoła magii z zaczarowanymi zajęciami. Dzieci nauczą się w niej podstawowych zaklęć i przygotują eliksir, po wypiciu którego przeniosą się prosto na magiczną ulicę Londynu.
 
Do szkoły magii w największym centrum handlowym na Śląsku wejść może każdy pasjonat odkrywania tajemnic. Jednak aby to zrobić, należy wykazać się kreatywnością i przy pomocy czarodziejów stworzyć klucz do zamku.
 
To jednak nie koniec niespodzianek – dzieci, które jako pierwsze odwiedzą szkołę magii otrzymają na pamiątkę czarodziejską różdżkę.
 
Na czas magicznych lekcji młodzi adepci dostaną specjalne mundurki, a w magicznej strefie o bezpieczeństwo zadbają wykwalifikowani czarodzieje.

Strefa ze szkołą magii będzie dostępna dla odwiedzających w dniach 18-24 lutego w godzinach 12:00-18:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center. Udział w atrakcjach i zwiedzanie zamku są bezpłatne.

Joanna Hamdan 14698 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.