Smyk w parku handlowym w Głogowie

W powstającym obiekcie Mulibox sklep sieci zajmie ok. 470 mkw.

Sieć parków handlowych Multibox w najbliższym czasie szykuje otwarcie kolejnego obiektu, tym razem w Głogowie.

Aktualnie obiekt jest w budowie a jego otwarcie zaplanowane jest na jesień br.

Firma Mallson odpowiedzialna za koncepcję komercyjną oraz komercjalizację pozyskała kolejnego sieciowego najemcę do obiektu - markę Smyk. Salon zajmie powierzchnię ok. 470 mkw.

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta obiektem handlowym. Projekt powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym parkingiem na 400 miejsc. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz Płońsku. W ciągu najbliższych 3 lat sieć Multibox liczyć będzie w sumie ok. 20 obiektów.

 

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.