Znalezienie pracownika nigdy nie było łatwiejsze

GastroJob to aplikacja rekrutacyjna dla sektora gastronomicznego oraz intuicyjny i łatwy w obsłudze panel pracodawcy.

W GastroJob nie ma opłaty rejestracyjnej, oferty można publikować za darmo, promowanie na social mediach i witrynie www platformy jest również darmowe. Płatność jest tylko, kiedy zdobędziemy pracownika.

Użytkownicy GastroJob to zweryfikowani pracownicy, a panel pracodawcy został tak zaprojektowany, aby szybko i z łatwością publikować oferty pracy z poziomu komputera, telefonu czy tabletu.

Aplikacja jest całkowicie darmowa. Dzięki niej użytkownik znajdzie pracę, która dopasuje się do jego dyspozycyjności, preferowanej okolicy oraz oczekiwań finansowych.

Wystarczy pobrać aplikację na telefon, która działa w systemie Android oraz iOS, wypełnić swój profil, ustawić preferencje i opisać swoje doświadczenie. Od tej chwili można przeglądać oferty pracy i aplikować.

Panel pracodawcy działa następująco. Rejestrujemy firmę na www.biz.gastrojob.pl, dodajemy logo oraz zdjęcie. Następnie określamy swoje wymagania względem kandydata oraz warunki pracy. Na koniec wybieramy odpowiednio wykwalifikowanego kandydata z tysięcy zweryfikowanych użytkowników

Za zdobycie pracownika płacimy za pomocą GastroCoin, czyli wewnętrznej waluty GastroJob. Jeden GastroCoin kosztuje 25 zł.

W chwili obecnej współpracę z GastroJob podjęli: Amber Room, Belvedere Gourmet Group, Bez Tytułu, Tapas, Miłość Kredytowa, DaftCafe, Hilton, La Sirena, Soul Kitchen, Łazienkowska 3, Pałac Zdunowo, Villa Riccona, Wabu, Alewino, Casa Pablo, Sen, Krem, Charlie, Monsieur Leon, Koko & Roy i Gagarin. Już niebawem nasza baza powiększy się o kolejne miejsca pracy.

Aplikacja obecnie działa tylko w Warszawie, ale już niedługo pojawi się w innych miastach.

Szczegóły na www.gastrojob.pl.

Joanna Hamdan 14516 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.